Oto właśnie Kurczak sielski!

 
 

Mieszkaniec polskiego gospodarstwa. Antybiotyki są mu obce, za to do woli zajada się swoimi ulubionymi zbożami, w tym kukurydzą, której zawdzięcza delikatnie złotawą barwę. Nigdzie się nie spieszy, więc może rosnąć wolniej niż zwykłe kurczaki.

 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

100% z polskich gospodarstw

Kurczak sielski jest tak soczysty i aromatyczny, bo w miejscu, z którego pochodzi panują proste zasady. Cierpliwość. Hojność. Szczerość. Każdego dnia doglądany jest przez gospodarzy, którym ufamy. Są naszymi sprawdzonymi i doświadczonymi hodowcami.

pasza roślinna bez gmo

Kurczak Sielski zajada się tym, co lubi najbardziej: polskimi zbożami z dodatkiem marchwi, składników mineralnych, witamin i probiotyków. Robi to bez obawy. Wie, że jego pasza pozbawiona jest surowców GMO.

5 polskich zbóż

Hodowcy z wyjątkową troską podają mu ulubioną paszę z polskich upraw. Znajduje w niej złocistą kukurydzę, pszenicę, pszenżyto, jęczmień, owies.

rośnie wolniej niż zwykły kurczak

Kurczak Sielski nigdzie się nie spieszy. Z dala od wielkich aglomeracji miejskich, od tłoku, pośpiechu ma najlepsze warunki, by rosnąć wolniej. Nawet o 30% niż standardowy kurczak.

 
 

nasze produkty

Card image cap
ŚWIEŻE MIĘSO

Miękkie, soczyste, aromatyczne. Takie jest właśnie nasze świeże mięso. Proste zasady, chów bez antybiotyków, pośpiechu, pod czujnym okiem hodowców z polskich gospodarstw… sprawiają, że znakomicie smakuje prosto z piekarnika i patelni, a smak esencjonalnego rosołu przywołuje najsmaczniejsze wspomnienia z dzieciństwa.

Card image cap
GOTOWE DO PIEKARNIKA

A proste zasady w kuchni? To przepis na prosty w przyrządzeniu i zdrowy obiad dla całej rodziny. To radość, harmonia i smak domowego obiadu… prosto z piekarnika. To gotowe dania, dzięki którym będziesz miał więcej czasu dla siebie i dla tych, których kochasz najbardziej.

Card image cap
SIELSKIE WĘDLINY

Jesteś świadomym konsumentem. Wybierasz mądrze, czytasz etykiety. Przykładasz uwagę do pochodzenia i jakości produktów. Sielskie wędliny powstały z myślą o Tobie. Powstały z kurczaka z chowu bez antybiotyków. Jesteśmy z nich dumni. To pierwsze takie produkty na polskim rynku.

to, co najlepsze z drobiu – nasze przepisy

 

Każdą z tych potraw podasz swoim najbliższym z radością i pewnością, że dajesz im to, co najlepsze z drobiu. Mięso Kurczaka Sielskiego jest soczyste, miękkie i aromatyczne, co potwierdzają cykliczne badania laboratoryjne.

Bo przecież tak ważne jest, abyśmy dbali o pełnowartościowe dania, bogate w białko i wartości odżywcze, które pochodzą wprost ze szlachetnego mięsa, jakim jest Kurczak Sielski z chowu bez antybiotyków.

 
TUSZKA Z CYTRYNĄ I TYMIANKIEM
 
TUSZKA Z CYTRYNĄ I TYMIANKIEM
CZYTAJ WIĘCEJ
ESTRAGONOWA POTRAWKA Z KURCZAKA SIELSKIEGO
 
ESTRAGONOWA POTRAWKA Z KURCZAKA SIELSKIEGO
CZYTAJ WIĘCEJ
SAŁATKA Z FILETEM SIELSKIM
 
SAŁATKA Z FILETEM SIELSKIM
CZYTAJ WIĘCEJ
 
 

#SIELSKIEŻYCIE

 

Czym jest współczesna sielskość? To dystans, czas dla siebie i mądre żywieniowe wybory. To wykorzystanie każdej okazji, by zwolnić obroty.

Odrobinę sielskości do życia zabieganych ludzi wprowadza Kurczak Sielski. Jak? Przez filozofię swoich produktów. Bo Sielski to mięso z rosnących wolniej, dobrze karmionych kurczaków. To produkty wysokiej jakości i gotowe dania, dzięki którym można oszczędzić czas i zająć się, czymś naprawdę sielskim…

 

Szefowie kuchni polecają Sielskiego

 
 

aktualne promocje

 
 
 

zobacz naszą kampanię

Siedziba Firmy SuperDrob S.A.
ul. Armii Krajowej 80, 05-480 Karczew
e-mail: sekretariat@superdrob.pl
tel.: 00 48 22 77 90 600
fax: 00 48 22 77 90 615